5KPlayer

5.1

1.0

3

Hepsi tek bir multimedya oynatıcısında

57.3k

Bu uygulamayı oyla

5KPlayer herhangi bir dosyayı üzerine alabilecek bir multimedya aracıdır. Bu araçla videolarınızı izleyebilecek, müzik dinleyebilecek, CD ve DVD'lerinizi oynatıp radyo dinleyebileceksiniz, hepsini de aslında aynı işi gören farklı araçları kurmak zorunda kalmadan yapabileceksiniz. Onun yerine, tek bir araçtan bütün multimedya öğelerinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

5KPlayer'ın arayüzü tüm bu fonksiyonlar tek bir pencereden kullanıcılarına ulaşabilsin diye tasarlandı. Bu şekilde herhangi bir pencereyi açmak ya da kapatmak zorunda kalmadan erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıca, özellikleri çeşitlidir ve video, DVD, müzik, radyo, YouTube ve AirPlay ile başa çıkabilir. Bu son özelliği sadece makinenize bağlı bir cihaza sahip olduğunuzda çalışır ve sadece hafızanızda ya da başka bir makinede kayıtlı olan bir multimedya öğesini çalıştırır.

Bu kadarla kalmaz, 5KPlayer ile kendi multimedya kütüphanenizi de oluşturabileceksiniz böylece masaüstünüze bağlanmak zorunda kalmadan herhangi bir şeyi oynatabileceksiniz. Bu yüzden, herhangi bir filmi, diziyi, aile içeriğini, şarkıyı ya da YouTube videolarını kaydettiğinizde otomatik olarak 5KPlayer kütüphanesi üzerinde bulacaksınız.
Uptodown X